Tractor.pp.ua - Ваш каталог Сельскохозяйственной техники и оборудования
Tractor.pp.ua как представитель многих заводов производителей - предлагает Вам и реализует по оптовым заводским ценам сельскохозяйственную технику, Статьи - Картопля: нові сорти, нові технології,сельскохозяйственные устройства и навесное оборудование к ним: почвообрабатывающую технику, посевное оборудование, уборочную сельхозтехнику, машины для химической защиты растений от насекомых и грызунов, узлы и сельхоз запчасти. Наша компания представляет к вашему вниманию ряд современной высококачественной сельхозтехники. А именно: тракторов и большой выбор навесного оборудования к ним. Так же вашему вниманию представлена мини сельхоз техника и навесное оборудование к ней для малых сельхоз хозяйств.


Tractorpp.ua - реализует по заводским ценам сельскохозяйственную технику, сельскохозяйственные машины и оборудование.
Tracror.pp.ua Ваш каталог - Сельскохозяйственной техники и оборудования Трактора
Tracror.pp.ua Ваш каталог - Сельскохозяйственной техники и оборудования Мотоблоки
Tracror.pp.ua Ваш каталог - Сельскохозяйственной техники и оборудования Комбайны
Башенный кран
Автокран
Пневмоколесный кран
Гусеничный кран
Кран козловой
Кран мостовой
Мини-краны
ВАЗ
Газель
Волга
КАМАЗ
Урал
ЗИЛ

О компании
Новости
Каталог продукции
Статьи
Контакты

Главная страница  / СтатьиКартопля: нові сорти, нові технології
Картоплярство залишається для України провідною галуззю, хоча й переживає зараз певні зміни. Багато науково-дослідних інститутів та організацій працюють над виведенням нових сортів картоплі, які були б врожайнішими, стійкішими до шкідників та хвороб, з кращими смаковими якостями. Нові сорти вимагають і нових технологій вирощування. Сьогодні до 90 відсотків картоплі в Україні виробляється в приватному секторі, тож впроваджувати наукові розробки не так і легко Багато людей опираються новим технологіям, не задумуючись, що втрачають на врожаї. Нашого селянина важко переконати садити картоплю при ширині міжряддя 70 – 100 сантиметрів, як це роблять зараз у Європі.
Одним з найбільших виробників картоплі в Україні є компанія Агромарк Юкей. Компанія є ліцензійним вирощувачем насіннєвого матеріалу компаній Агріко та Меєр (Нідерланди) - лідерів в галузі вирощування високоякісного посадкового матеріалу картоплі. Агромарк спеціалізується на вирощуванні елітних сертифікованих сортів картоплі – столової, гіпсової та насіневої. Співробітництво з голландськими компаніями дозволяє компанії Агромарк в короткі терміни впроваджувати новітні досягнення в галузі селекції.
Компанія Агромарк Юкей була заснована у березні 2006р. шотландською компанією Касло Лімітед (Castlelaw Limited), яку далі було перейменовано на КейАрЕмДжі Лімітед (KRMG LIMITED). Сьогодні штат компанії становить 120 працівників. Завдяки добре поставленому менеджменту та відповідальному ставленню до процесу вирощування продукції, які відображаються у високих показниках якості та врожайності, компанію Агромарк відносять до лідерів серед сільськогосподарських виробників на ринку України.

Сорти картоплі:
  • -    надранні столові сорти: Аріель (Arielle), Рів’єра (Riviera);
  • -    ранні столові сорти: Імпала (Impala);
  • -    ранні сорти придатні для переробки на чіпси: Леді Клер (Lady Claire), Леді Розетта (Lady Rosetta);
  • -    середньоранні столові сорти: Романо (Romano);
  • -    середньостиглі столові сорти: Кондор (Kondor), Роко (Roko), Санте (Sante) – придатний для переробки на фрі;
  • -    середньопізні столові сорти Курода (Kuroda), Пікассо (Picasso) та Марлен (Marlen), Сатурна (Saturna) - придатні для переробки на чіпси та фрі.

Технологія вирощування картоплі 
Потужна матеріально-технічна база забезпечує високу якість і результативність процесу виробництва. Господарство забезпечене імпортною ґрунтообробною, посадковою та збиральною технікою. Діяльність компанії ведеться із залученням новітніх технологій обробки землі, удобрювання, збирання та зберігання.
При обробітку землі після зернових восени здійснюється лущення стерні (8-15см). На легких ґрунтах проводиться оранка плугом з передплужником на глибину 30 см, при потребі до 35см. Найкращий час для орання - друга половина жовтня. Восени найчастіше застосовують фосфорне і калійне удобрювання. Кількість внесення калійних і фосфатних добрив залежить від кількості цих елементів у ґрунті.
Весняна обробка ґрунту починається з глибокої культивації на 20-25см. Після цього ґрунт розпушують до дрібно грудкового рівномірного стану вертикальною фрезою (початок квітня). Картоплю садять в добре вироблений ґрунт, коли температура на глибині 10 см досягає 8˚С. В наших умовах це ІІ-ІІІ декада квітня. В залежності від величини посадкового матеріалу, відстань між бульбами при посадці має становити від 24 до 40 см при ширині міжрядь від 75 см.
Потреба в посадковому матеріалі становить від 1,8 до 5 тон/га (це 35-45 тисяч/га бульб). Глибина посадки залежить від величини посадкової картоплі (7-8см). Важлива посадка якісним посадковим матеріалом з надійних фірм виробників насіння.
Агромак Юкей приділяє особливу увагу захисту картоплі. Найефективнішим заходом є методика захисту механічно-хімічна, яка полягає у проведенні активного окучування з формуванням об’ємного гребеня до сходів картоплі та обприскування гербіцидами перед самими сходами картоплі. Картопля потребує 5-7 разового обприскування проти грибкових хвороб, насіннєвий матеріал протруюють препаратом “Престиж”, який оберігає насіння від шкідників та частини хвороб (таких, як ризоктоніоз та колорадський жук).
При досягненні 70-80% бульб картоплі товарних розмірів використовують препарат “Реглон”, який висушує бадилля та полегшує збір картоплі.
Одна з головних проблем українського аграрія на сьогоднішній день – зберігання врожаю. Зібравши картоплю, необхідно забезпечити належні умови її зберігання. Картопля компанії Агромарк Юкей зберігається в спеціально побудованих складах з активною вентиляцією та регулюванням температури, яке забезпечують системи Omnivent (Нідерланди). Близько тридцяти відсотків картоплі зберігається в дерев’яній тарі місткістю 1,3т., а картопля на переробку – насипом. Температура зберігання чіпсової картоплі становить від +9 до +13°С. Температура зберігання насіннєвої картоплі становить від +3 до +5°С, продовольчої – +4 … +6°С.
Компанія «Агромарк Юкей» займається також вирощуванням ярої пшениці, озимої пшениці, кукурудзи, цукрових буряків та ріпаку для харчових ринків України, Росії, Азербайджану та Туркменістану.
Вирощування пшениці
Компанія Агромарк Юкей - потужний вирощувач пшениці. Під врожай 2008 року під цю культуру було віддано 1 400 га і зібрано 9 240 т зерна із середньою врожайністю озимої пшениці 6,6 т/га, а ярої – 5 т/га. Для врожаю 2009 року посівні площі пшениці складатимуть 3 000 га. Aгромарк вирощує озимі сорти пшениці: Подолянка (характеризується хорошими борошномельними та хлібопекарськими властивостями), Актер (сорт пшениці інтенсивного типу, високотехнологічний, придатний для пізнього посіву), Комплімент (інтенсивного типу, високотехнологічний, придатний для раннього посіву). 

Вирощування кукурудзи
Агромарк Юкей вирощує такі гібриди кукурудзи: Сандріна (чудово розвивається в холодних умовах; зерно з високими якісними показниками, добре придатний для переробки на крупу і муку); Аалвіто.
Вирощування цукрового буряка
Компанія вирощує такі гібриди цукрового буряка: Каньйон (генетично стійкий до різоманії); Крокодил (слабо схильний до впливу несприятливих кліматичних чинників; генетично стійкий до різоманії; церкоспорозом і коренеїдом вражається слабо); Орікс (відрізняється високою екологічною пластичністю і хорошою придатністю до механічного збирання; слабо вражається церкоспорозом)
Вирощування озимого ріпаку
Підприємство Агромарк Юкей вирощує високоякісний високоеруковий (двонульовий) ріпак таких гібридів: Ексголд; Екзекютів; Піонер ПР45Д-01; Титан (підходить для пізніх термінів посіву і проявляє свої переваги в зимостійкості і швидкій регенеративній здатності навесні); Трабант (ранній високоврожайний гібрид з дуже могутньою кореневою системою, відмінною стійкістю проти хвороб і вилягання, раннім дозріванням, високою врожайністю і відмінною придатністю до комбайнування).

Александра Нежина tractor
Назад

Copyright © 2009 Tractor.pp.ua     Главная Контакты Карта сайта